KİRALIK BASKETBOL SAHASI VE POTA
 
  TELESKOPİK TRİBUN
 
  ÇATILI PORTATİF TRİBUN
 
  İKİNCİ EL PORTATİF SEYİRCİ TRİBÜNLERİ SATILIK
 
  KİRALIK PORTATİF TRİBÜNLER
 
  TENİS VE BASKETBOL SAHALARI
 
  TRİBÜN OTURMA GRUPLARI
 
  SPOR EKİPMANLARI
 
  BASKETBOL POTALARI
 

 
Ürün Teklif Formu 
ÇATILI PORTATİF TRİBUN
 
 
ÇATILI PORTATİF TRİBUN
 
 
 
 
PORTATİF TRİBUN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PORTATİF TRİBÜN ÖZELLİKLERİ VE TEKNİK TANIMI :


Portatif sistemde adından da anlaşıldığı gibi bu sistemde amaç birim alana maksimum kapasiteyi oturmak ve buna karşılık minimum ağırlıkta bir yapı oluşturmak.
Türkiye de pek çok yerde kurulmuş olan bu sistemin montaj ve de montaj sürelerinin kısa olması De monte edilip başka bir yerlere tekrar kurabilme imkânı sağlamaktadır.
TANIMI :

Kısa Tanım : İç ve dış mekanlara çok hızlı bir şekilde montajı ve demontajı yapılabilen bir sistemlerdir. Portatif olarak yapılan platformların sahne, podyum vs. gibi kullanılması mümkündür. Amfi şeklinde platformlar ve tribünler firmanın üretimleri arasındadır. Bu platformlar üzerine portatif olarak her türlü koltuğu monte etmek, taşınabilen sandalye koymak veya bank olarak kullanmak mümkündür.

Portatif tribünlerin yerleri gerektiğinde çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Taşınması ve kullanımı çok kolaydır. Örneğin 100 kişilik bir tribün 30 dakika gibi kısa bir zamanda kurulup hazırlanmaktadır.

 

       TÖREN, FESTİVAL, AÇILIŞ VE GÖSTERİ AMAÇLI PORTATİF TRİBÜNLERİMİZ KİRAYA VERİLMEKTEDİR. PORTATİF TRİBUNLER İMALAT VE ŞATIŞI TRİBUN YAPI FİRMASI İSA YİLMAZ BİLGİSİNDE GEREGEN BİLGİ VE TEKNİK DESTEK VERİLEBİLİR .
 
 
ÇATILI PORTATİF TRİBUN
 
 
 
 
 
 
 

 
 
   
   
  Tören, Festival, Açılış ve Gösteri amaçlı Portatif Tribünlerimiz Kiraya verilmektedir.  
  Ayrıntılı bilgi için : 0216 419 88 91 - 0532 375 40 73